Кредити під заставу золота

Калькулятор розрахунку кредиту

Ми допоможемо Вам розібратися в основних питаннях оформлення кредиту і попередньо розрахувати суму, яку Ви отримаєте за свій виріб

Сума кредиту та сума коштів на руки може відрізнятись взалежності від каменів та їх грам у виробі

Оціночна вартість: 0 грн

Гроші на руки: 0 грн

Наші відділення

Сума кредиту та сума коштів на руки може відрізнятись взалежності від каменів та їх грам у виробі

Оціночна вартість: 0 грн

Гроші на руки: 0 грн

Наші відділення

Техніка буває різна і стан її також, тому ми не можумо запропонувати вам універсальний розрахунок її вартості, оскільки кожна ситуація індивідуальна. Для точної оцінки заповніть форму нижче або завітайте у одне із наших відділень

Корисна інформація

  При оцінюванні Вашого ювелірного виробу враховується його чиста вага.Якщо у виробі є вставки з дорогоцінних чи напівдорогоцінних каменів, то при оцінюванні даного виробу, касир-оцінювач відійме вагу каменя, та буде оцінювати тільки чисту вагу виробу.

  В середньому на оцінку одного виду застави і оформлення всіх необхідних документів йде не більше 10 хвилин. Для оформлення кредиту потрібно паспорт, або інший документ, що засвідчує особу, це посвідчення водія,закордонний паспорт. Також ідентифікаційний код.

  У вас завжди є право на продовження договору. По закінченню терміну дії договору у вас є ще кілька днів, для того, щоб викупити свій ювелірний виріб. По закінченню зазначеного терміну ювелірний виріб буде інкасовано та реалізовано.

Останні новини та акції

Працюємо конфіденційно - зберігаємо надійно

Виникли питання

Заповніть форму для зворотнього зв'язку з вами

Всі права захищені ©Мережа ломбардів «Комод»
Розробка сайту Zelios