Про нас

Вітаємо у мережі ломбардів "Комод"

    Ломбард «Комод» національна мережа ломбардів, заснована в 2009 році, що надає послуги у сфері кредитування фізичним особам.

 

    Ломбард «Комод» це команда фахівців з величезним досвідом роботи в фінансовому секторі.За роки діяльності мережа постійно розвивається і росте, удосконалює свої послуги. В результаті своєї професійності, ломбард «Комод» входить до наймаштабніших ломбардів України. На сьогодні мережа ломбардів «Комод» має понад 200 відділень по всій країні, є членом Всеукраїнської Асоціації ломбардів України.

   

    Діяльність  Ломбард «Комод» прозора, ми маємо високу корпоративну культуру і усвідомлюємо свою соціальну відповідальність, цінуємо кожного співробітника і клієнта.

   

    У всіх відділеннях нашого ломбарду Вас зустріне кваліфікований експерт-оцінювач, який проконсольтує Вас з усіх питань пов`язаних з отриманням кредиту під заставу:

- ювелірних виробів

- дорогоцінного каміння

- цифрової техніки

- побутової техніки

- антикваріату

- автомобілів, велосипедів

- виробів з хутра

- та інших видів застави

    Вам залишається лише обрати відділення нашого ломбарду, в яке Вам буде найзручніше звертатися. Ми надаємо можливість оцінити предмет застави не виходячи з дому. Також Ви можете переглянути каталог товарів ювелірних виробів та техніки і здійснити приємну покупку за дуже вигідними цінами!        

       

                                                                                     Ми цінуємо кожного клієнта !                   

 

Працюємо конфіденційно - зберігаємо надійно

Виникли питання

Заповніть форму для зворотнього зв'язку з вами

Всі права захищені ©Мережа ломбардів «Комод»
Розробка сайту Zelios